DomůO lékárněSortimentKonzultacePohotovostKontakte-shop

Osobní konzultace

» Jak to funguje
» Termíny osobních konzultací
» Naši konzultanti

Jak to funguje

Je to jednoduché. Poradíme Vám s čímkoliv ohledně zdraví – můžeme spolu vyřešit konkrétní problém nebo Vám třeba pomůžeme lépe se zorientovat v léčivech. Zajišťujeme také měření krevního tlaku a hladiny krevního cukru. Tyto konzultace jsou zdarma.

Krom jiného Vám můžeme poradit například ohledně rizika nežádoucích účinků Vašich léků, jak správně Vaše léky užívat a s jakými léky je můžete kombinovat. Obzvlášť v případě, že užíváte současně léky předepsané několika různými odborníky. Také se můžete dozvědět, jak vhodně doplnit svou léčbu.

Způsob konzultace

Konzultace probíhají v soukromí a komfortu naší konzultační místnosti, která se nachází v budově Lékárny Na Špitálku. Stačí si v kalendáři (níže na této stránce) vybrat termín, který se Vám hodí a zarezervovat jej. Kromě hodiny si můžete vybrat i konzultanta podle jeho odborného zaměření – každý konzultant má vypsané svoje konzultační hodiny. Potvrzení o rezervaci s údaji o vybraném termínu Vám automaticky přijdou mailem. V mailu najdete také instrukce, jaké informace si na konzultaci připravit.

Konzultace trvá přibližně 30 minut a je samozřejmě naprosto diskrétní. Pokud námět konzultace vyžaduje náročnější přípravu, konzultant si s Vámi může domluvit pokračování na další schůzce. Termín této další schůzky si můžete dohodnout přímo s konzultantem.

Proč to děláme?

Máme odborné znalosti o farmakoterapii a rádi se s Vámi o ně podělíme. Věříme, že když našim zákazníkům vyjdeme vstříc a oni ocení naše rady, budou se za námi rádi vracet.

V případě, že nenajdete vhodný termín v kalendáři, nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo i osobně a domluvíme se individuálně.

Rádi Vám poradíme

Termíny osobních konzultací

Duben
2019
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Volné konzultační hodiny
Vše je již rezervováno
Úterý 30. Dubna

Litujeme, v tento den nejsou žádné konzultační hodiny vypsány.

Naši konzultanti

Náši konzultanti mají znalosti a zkušenosti v různých odvětvích farmacie. Stačí si jen vybrat.

Mgr. Alena Chadimová
měření glykemie, přírodní produkty, inkontinence, fyziologická regulační medicína, homeopatie

Doris Zemanová
péče v těhotenství a při kojení

Miroslava Dubišarová, DiS.
homeopatie

Mgr. Magdaléna Vysoká
lékové interakce, léčivé bylinky

Navštivte naše další provozovny:
Webdesign